"פגמה"  נוסדה על ידי אנשי מקצוע עתירי ניסיון שצברו יחד שנות עשייה והישגים מוכחים בעולמות הבנייה, הייבוא והאספקה.

אנו מפיצים בלעדיים של חברת  GBM האיטלקית , מפעל שמוצריו נמכרים ב86 מדינות ברחבי העולם ומספק מוצרים חדשניים ופורצי דרך אשר עומדים בתקן האירופאי המעודכן ביותר ומבטיח אספקה שוטפת של  מוצרים קלים להרכבה המיוצרים באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות.

פגמה מעניקה הדרכות להקמת פיגומים, תוך שמירה על עקרונות יסוד של בטיחות, איכות וחדשנות. אנחנו מציעים ללקוחותינו שירותי ייעוץ של מתכנן פיגומים מורשה ושימוש בתוכנה לתכנון פיגומים בתלת מימד. זאת, במטרה להבטיח לכלל לקוחותינו מענה כולל, מקיף ואיכותי.

עבודה בגובה במסגרת פרויקט בניה על גבי פיגומים לא איכותיים או שאינם מתאימים, עלולה להיות מסוכנת. בשביל להבטיח בטיחות מקסימלית, יש צורך לבצע מעקב אחר התקנות הנדרשות ולהשתמש בפיגומים האיכותיים ביותר.

בפגמה – איכות היא דרך חיים. אנחנו כאן כדי להציע לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לעשייתכם ולהעניק מעטפת מקצועית שתבטיח הצלחה וביטחון מרביים.

עושים את המיטב למען פרויקט הבניה

עתידו והצלחתו של פרויקט הבניה תלויים בתשומת הלב שתקדישו לבחירת הציוד והאביזרים בהם תשתמשו.

ההכרה בצורך להבטיח איכות מרבית מובילה את חברת פגמה להציב סטנדרטים גבוהים במיוחד בכל הקשור לבטיחות. אנחנו מציבים רף חסר פשרות במטרה למנוע כל סכנה אפשרית עבורכם ועבור המעורבים בפרויקט שלכם.

פגמה כאן כדי לייעץ ולהכווין אתכם בדיוק אל המוצר הנכון, הבטוח והמתאים ביותר.

המוצרים שלנו:

פגמה מציעה מכירה והשכרה של המוצרים הבאים:

  • פיגומי זקיף.
  • עמודי תמיכה.
  • מגדלי תמיכה.
  • סוגרי מרפסות.
  • מעליות משא.

השירותים כוללים הובלה והתקנה לפי דרישת הלקוח.
כמו כן הלקוחות מקבלים תוכנה ייעודית להרכבת הפיגומים.